Strona głównaBiznesSubskrypcja Instant Ink - Szybkie i oszczędne drukowanie z HP

Subskrypcja Instant Ink – Szybkie i oszczędne drukowanie z HP

Materiały eksploatacyjne do drukarek to znaczny koszt. Odczuwają go przede wszystkim te osoby i firmy, które dużo drukują. Nic więc dziwnego, że zadają sobie one pytanie, jak oszczędzić na zakupie tonerów lub tuszy. Najczęstszą radą, jaką można znaleźć, jest używanie zamienników. Jednak nie jest to jedyne rozwiązanie. Jeśli chce się korzystać z oryginalnych, wydajnych i sprawdzonych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, zdecydować można się na subskrypcję Instant Ink. Na czym ona polega?

Czym jest subskrypcja Instant Ink?

Subskrypcja Instant Ink jest usługą prowadzoną przez markę HP – renomowanego producenta urządzeń biurowych takich jak drukarki, skanery, faksy i materiały eksploatacyjne do nich. Dzięki niej ma się zawsze stały zapas tonerów lub tuszy do drukarki i to w atrakcyjnej cenie. Jak podaje HP, decydując się na usługę Instant Ink, można zaoszczędzić do 70% wydatków w przypadku tuszów i do 50% przy zakupie tonerów. Tak duża oszczędność wynika z tego, że w jednej cenie otrzymuje się materiały eksploatacyjne czarno-białe oraz kolorowe. HP w ramach subskrypcji wysyła również większe wkłady w mniejszych opakowaniach. Warto też skorzystać z kodu promocyjnego dostępnego na https://tonatuszu.pl/news/szybkie-i-oszczedne-drukowanie.html. Korzystając z niego, otrzymuje się 2 miesiące darmowej dostawy materiałów eksploatacyjnych.

Jak działa subskrypcja Instant Ink?

Aby skorzystać z subskrypcji, należy zarejestrować się na stronie. W czasie rejestracji posiadaną drukarkę łączy się z systemem HP, który będzie powiadamiać o tym, kiedy tusz lub toner się kończy. W odpowiedzi na taką informację marka od razu wyśle nowe wkłady pod wskazany przy rejestracji adres. Materiały eksploatacyjne otrzymasz na kilka dni przed tym, zanim skończą się te znajdujące się w urządzeniu. Dzięki temu atramentu do drukowania nigdy nie zabraknie.

Plany subskrypcji Instant Ink

Subskrypcja Instant Ink sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w gospodarstwie domowym. Można z niej skorzystać, drukując stosy dokumentów lub tylko od czasu do czasu korzystając z urządzenia. Plan subskrypcji wybiera się samodzielnie w momencie rejestracji. Co więcej, w dowolnym momencie plan można anulować lub zmienić na wyższy, lub niższy. Plusem Instant Ink jest również to, że jeśli w danym okresie nie wykorzysta się wszystkich stron, to automatycznie przechodzą one na następny miesiąc. Program Instant Ink można wykupić już przy drukowaniu 15 stron miesięcznie.

Ile kosztuje subskrypcja Instant Ink?

Dzięki Instant Ink oszczędności na materiałach eksploatacyjnych jest bardzo duża. Średnio można spodziewać się oszczędności na poziomie 50-70% kosztów.  Wynika to z niskiej ceny usługi. W przypadku planów z tuszem Instant Ink cena wynosi 4,99 złotych i jest ona najniższa. 700 stron miesięcznie można natomiast drukować już za 129,99 złotych. Posiadając drukarkę laserową, subskrypcje Instant Ink można wykupić już za 10,99 złotych miesięcznie – ten plan skierowany jest do osób/firm drukujących do 50 stron miesięcznie. Najwyższy pakiet dla drukarek laserowych to koszt 134,99 złotych.

Co ważne, cena subskrypcji Instant Ink zawiera nie tylko materiały eksploatacyjne, ale także automatyczną dostawę i recykling. Oznacza to, że opakowania po zużytych tonerach i tuszach zostaną odebrane za darmo, a następnie ponownie wykorzystane.

Jak skorzystać z subskrypcji Instant Ink?

Subskrypcje Instant Ink zamówisz w ciągu kilku minut. Wystarczy zarejestrować się na stronie usługi. Tworząc konto, należy dodać ważny adres e-mail, wybrać metodę płatności (karta kredytowa, polecenie zapłaty, PayPal, karta prepaid HP Instant Ink), a następnie wpisać model posiadanej drukarki. Urządzenia, które są kompatybilne z usługą to m.in. DeskJet 2710, DeskJet 2720, Deskjet Plus 4120, OfficeJet Pro 8210 WiFI, OfficeJet Pro 9010, OfficeJetPro 9013, OfficeJet Pro 9020, OfficeJet Pro 9023, OfficeJet Pro 8730 Wifi. Sprzęt powinien być również połączony z Internetem. Z Instant Ink skorzystać mogą mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady, a także krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w tym Polski.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne