Strona głównaUncategorizedOutsourcing księgowości z biurem rachunkowym Znany Księgowy.

Outsourcing księgowości z biurem rachunkowym Znany Księgowy.

Warto jest współpracować z biurem Znany Księgowy ponieważ zatrudnia on najlepszych specjalistów z dziedziny księgowości. Przekonaj się sam rozpoczynając współpracę z naszą firmą. Współpracujemy z najlepszymi biurami rozliczeniowymi w całym kraju. Jesteśmy w regularnym kontakcie z najlepszymi, doświadczonymi księgowymi. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy funkcjonuje od 2000 roku. Głównym celem działalności jest satysfakcja naszych klientów. Firma została założona przez osoby posiadające kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w  trakcie pracy w  bankach i dużych podmiotach gospodarczych. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją klienta. Jesteśmy   elastyczni. Umiemy bardzo szybko dostosować się do warunków w jakich pracujemy. W Polsce jest to koniczne ze względu na często zmieniające się prawo.

Poznaj pełną ofertą naszego biura rachunkowego

Oferta biura rozliczeniowego skierowana jest do małych i średnich firm z terenu całej Polski, zarówno tych które zaczynają drogę na rynku, jak również tych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Naszą ofertę cenową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również właściciel firm czy przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje: zryczałtowane formy opodatkowania; ocena dokumentów sprzedaży pod kątem formalnym i księgowym; prowadzenie ewidencji sprzedaży; przygotowanie ewidencji dla potrzeb podatku vat; sporządzanie wydruków wspomagających wyliczenia dla celów podatku zryczałtowanego i określania jego wysokości; prowadzenie ewidencji majątku trwałego; sporządzanie wyliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników klienta; opracowanie deklaracji podatkowych dla podatku vat oraz rocznej dla podatku dochodowego od osób indywidualnych; podatkowa księga przychodów i rozchodów; bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych; opracowanie miesięcznych wydruków księgi; opracowanie ewidencji majątku trwałego firmy; przygotowanie wyliczeń dla celów podatku dochodowego od osób fizycznych, właścicieli i pracowników; sporządzanie deklaracji podatkowych dla podatku vat i rocznej dla podatku dochodowego od osób indywidualnych; przygotowanie oraz wysyłka plików jpk. W czasie   współpracy warunki można zawsze zmieniać, zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych zleceniodawców. Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne